Morava v televiznim programo

2002-??-??-17-50,

2002-??-??-07-10

ČT1,

ČT2

Jihomoravské večernik

2002-06-01-20-00

Nova

Dobrote (Petr Novotný)

2002-06-01-21-00

ČT2

Hlase poezie: Petr Bezruč, Horník a Ostrava

2002-06-02-20-00

ČT2

Kníže Václav (J. K. Tyl: Krvavy křtine)

2002-06-02-21-05,

2002-06-03-11-20

ČT1

GEN – galerie elite národa: Zdeněk Rotrekl

2002-06-03-02-30

ČT1

Na kópališči s B. Polívkó

2002-06-03-21-50,

2002-06-06-10-05

ČT1

Opera ve vinici

2002-06-03-20-00,

2002-06-04-10-00,

2002-06-06-01-05

ČT1

Vlak dětství a naděje: 5/6 Moja drohá první láska

2002-06-05-22-45

ČT1

Šumny města: Šumné Frýdek-Místek

2002-06-10-18-45

ČT1

Počesku, Polabím Bohumila Hrabala

2002-06-10-20-00,

2002-06-11-10-00,

2002-06-14-00-55

ČT1

Vlak dětství a naděje: 6/6 Návrat dom

2002-06-10-21-50

ČT2

Vlad. Vančura: Markéta Lazarová

2002-06-11-20-55

Prima

Benefice Věre Špinarovy:

Heidi Janků, L. Machálková, V. Špinarová, …

2002-06-12-17-10

ČT2

Zlatá tretra Ostrava

2002-06-12-20-50,

2002-06-15-02-05

ČT1,

ČT2

Bolkovine

2002-06-15-16-25

ČT2

Brno  - město oprostřed Evrope

2002-06-15-20-00

ČT2

 

Concertino Praga 2002: Bohuslav Martinů, …

2002-06-15-21-50

ČT2

Hlase poezie: Josef Kainar Jak ulovit štiko (recitoje Ladislav Lakomý)

2002-06-17-04-25

ČT1

Příště o vás z Karlove Stodánke

2002-06-17-22-45

ČT1

Krásny ztráte: senátorka Dagmar Lastovecká

2002-06-21-14-05

ČT1

O. Daněk Cesta na Borneo, 1983

2002-06-22-02-35

ČT1

Osudovy okamžike: České Těšin

2002-06-22-18-45,

2002-06-25-11-50

ČT1,

ČT2

Počesko Polná

2002-06-22-20-00

ČT1

Na kus řeči Miroslav Donutil, Věra Chytilová

2002-06-22-02-35

ČT2

Janáčkuv máj

2002-06-23-17-00

ČT2

Bohemiatalent aneb Mladá píseň Jihlava 2002

2002-06-23-14-05

Nova

Hogo fogo Hana Zagorová

2002-06-29-18-45

ČT1

Počesko Žďársky vrxe

2002-06-29-20-00

ČT2

Concentus Moraviae Žďár nad Sázavó Magdaléna Kožená

2002-06-30-15-05

ČT2

Cooperativa Cup v bíčvolejbalo Slavkov o Brna

2002-07-01-22-45

ČT1

Meze pródama, Gangbe Brass Band Benin Brno Fléda

2002-07-01-22-05

ČT1

Osodovy okamžike Mařatice 1984

2002-07-05-10-30

ČT1

Bohosložba Velehrad

2002-07-06-16-35,

2002-07-08-12-50

ČT2

Velehrad 2002 – Koncert ledi dobré vúle

2002-07-06-22-15

ČT2

Hlase poezie Jindřich Zogata Mýtine

2002-07-06-22-20,

2002-07-,

2002-07-12

ČT2

Třistatřicettři,Zábavná literárni reví, v kery se Jan Schmied a Jan Lukeš rozjele za kultornim a literárnim ževotem do Olomóca, abe se přesvědčile, že néni „spicim městem“, za kery je něgde považované

2002-07-07-18-50,

2002-07-09-15-55

ČT1,

ČT2

Svátečni slovo patriarxe husitsky církve Jana Schwarza

2002-07-07-13-20

ČT2

Zlíntalent, Finále sótěže mladéx zpěváku populárni hodbe

2002-07-08-23-30

ČT2

Na tólavym kole 1/13: Podyji

2002-07-10-01-45

ČT1

Leoš Janáček Vélete pana Broučka do Měsíca, opera 1. díl, záznam 1978

2002-07-10-02-50

ČT1

Leoš Janáček Vélete pana Broučka do 15. stoleti

opera 2. díl, záznam 1978

2002-07-09-02-50

ČT2

Svět motoru: …, Mistrovstvi ČR v superkroso Dlóhá Lóčka, …

2002-07-10-21-50

ČT2

Vědnik: Ledojedi na stary Moravě, …

2002-07-12-11-50

ČT2

Tanečníci z Telnice

2002-07-13-05-15

ČT2

O poklad Anežke Česky Pernštejn 1995

2002-07-13-06-00

ČT1

Takovi sme bele me, dobři rodáce aneb Z letopisu Máselné Lhote, Brno - 1946

2002-07-14-07-25,

2002-07-15-23-30

ČT2

Na tólavym kole 2/13: Žďársky vrxe

2002-07-14-15-20

ČT2

Mistrovstvi ČR v bíčvolejbalo žen, Přímé přenos z Opave

2002-07-14-07-25

ČT2

Leoš Janáček Suita pro smyčcové orxestr (1982)

2002-07-15-19-15

ČT2

Mistrovstvi ČR v parkuro, přímé přenos z Ostrave

2002-07-15-22-00

ČT1

Osodovy okamžike Veškov 1917

2002-07-19-13-35

ČT2

Lese České republike, Lese Beskyd

2002-07-20-12-50

ČT2

Karel Krautgartner (1996)

2002-07-21-07-05

ČT2

Brno – město oprostřed Evrope

2002-07-21-21-40,

2002-07-26-03-50

ČT2,

ČT1

Lóke Bíléx Karpat

2002-07-21-22-15

ČT2

Notes Předni světovi sólisti a tělesa na festivalo Concentus Moraviae

2002-07-22-17-10

ČT2

Mistrovstvi ČR v atletice Ohlídnoti za prúběhem šampionáto v Ostravě

2002-07-22-17-50

ČT2

Sláva vítězum Ludvík Daněk

2002-07-22-19-15

ČT2

Mistrovstvi ČR ve veslováni Ohlídnoti za prúběhem šampionáto v Račicáx

2002-07-22-13-10

ČT1

Pořád se neco děje Miroslav Donutil Brno Šelepka 1996

2002-07-23-22-05

ČT1

Osodovy okamžike Ryxaltice 1900

2002-07-26-13-35

ČT2

Lese České republike, Lese Jeseníku

2002-07-28-18-05

ČT1

O poklad Anežke České Buxlov

2002-07-28-18-50,

2002-07-30-16-00

ČT1,

ČT2

Svátečni slovo M. Uhdeho

2002-07-30-22-05,

2002-08-03-01-15

ČT1

Osodovy okamžike Židenice 1933

2002-07-31-22-50,

2002-08-02-03-25,

2002-08-03-10-00

ČT2

Valašské snář 1 / 4 Brumov

2002-08-01-20-00

ČT2

Možnosti hrdinu (partyzánská skopina Wolfram) Kunčice pod Ondřejníkem, Brno, Hranice 1994

2002-08-03-12-50,

2002-08-07-01-40

ČT2,

ČT1

E. F. Burian Maryša

2002-08-03-15-40

ČT2

Brno – město oprostřed Evrope

2002-08-03-20-00

ČT2

Václav Havel Ztížená možnosť sóstředěni Jeseníke, Svratka

2002-08-04-20-00

ČT1

Společnica (místo natáčení: CZ, Lednice)

2002-08-05-23-35,

2002-08-06-13-05

ČT1,

ČT2

Krásny ztráte Pavel Dostál

2002-08-06-23-40,

2002-08-10-03-20

ČT1,

ČT2

Blues ze Staré pekárně Brno

2002-08-06-23-30

ČT2

Salon Emilova Kniha proměn – moravské soxař se inspiruje v Číně

2002-08-07-23-00,

2002-08-09-03-30,

2002-08-10-10-00

ČT2

Valašské snář 2/4 Artóza Brumov

2002-08-09-12-35

ČT2

Lese České republike, Lese Orlickéx hor

2002-08-10-10-35,

2002-08-13-01-55

ČT2

Oldřich Daněk Španěli v Praze

2002-08-10-12-20,

2002-08-14-01-50

ČT2

Bedřich Smetana Čertova stěna

2002-08-11-11-00,

2002-08-16-14-10,

2002-08-18-06-15

ČT1,

ČT2,

ČT1

Slovácko sa nesúdí 1/12 Parohe

2002-08-11-22-30

ČT2

Bez limito (…, Zámecky hodebni slavnosti v Bystřici pod Hostýnem)

2002-08-12-23-45,

2002-08-13-13-40

ČT1,

ČT2

Krásny ztráte 2000 Milan Uhde, Miroslav Donutil

2002-08-14-20-00

ČT1

Z Divadélka pod věžó Marie Rottrová

2002-08-14-21-10

ČT1

Předčasny ómrti Nespótané živel Vladimír Menšík

2002-08-14-22-45,

2002-08-16-03-25,

2002-08-17-10-00

ČT2

Valašské snář 3/4 Jaro je tade!

2002-08-18-11-00,

2002-08-23-13-50,

2002-08-25-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 2/12 Polénko

2002-08-18-22-30

ČT2

Notes Letni škola stary hodbe ve Valticáx, Mezenárodni kytarovy kurze v Brně a Mikulově, rumunská dexovka Fanfare Ciocarlia na festivalo v Náměščo nad Oslavó

2002-08-20-21-10

ČT2

Banánovy rebečke Miroslav Donutil

2002-08-20-22-10,

2002-08-24-01-50

ČT2,

ČT1

Osodovy okamžike Brno, Moravsky náměsti 1969

2002-08-21-20-00,

2002-08-23-01-40,

2002-08-27-13-20

ČT1

Manéž Bolka Polívke

2002-08-21-22-20,

2002-08-23-03-25,

2002-08-24-10-00

ČT2

Valašské snář 4/4 Stará hranica

2002-08-23-14-00

ČT2

 

Bohemia talent aneb Mladá pěsnička Jihlava 2002

2002-08-23-20-55

ČT2

Minote dvacátyho stoleti Povodně na Moravě

2002-08-23-21-30

ČT2

Z voči do voči Jan Dungel

2002-08-24-16-20,

2002-08-28-05-00,

2002-09-09-16-15

ČT2

Koně, koně aneb „Dež se řekne Kür“, IV. ročnik GP Brno 2002 v drezurni disciplině na zvolenó hodbo

2002-08-24-16-40,

2002-08-28-05-20,

2002-09-21-14-00

ČT2

Olšane Open 2002

2002-08-24-20-00

ČT2

Mezenárodni operni festival Smetanova Litomyšl 2002

2002-08-25-10-55

Prima

Velká cena České republike, Přímé přenos 10. závodo Mistrovstvi světa silničnix motocyklu do 125 ccm a 250 ccm na Masarykově okroho v Brně

2002-08-25-14-35

ČT2

Studio sport Mistrovstvi ČR v bíčvolejbalo mužu

2002-08-25-07-05,

2002-08-26-23-50

ČT2

Na tólavym kole 8/13 Orlicky hore

2002-08-25-11-00,

2002-08-30-14-05,

2002-09-01-06-15

ČT2,

ČT1

Slovácko sa nesúdí 3/12 Nadílka 1975

2002-08-26-15-50

Prima

SK České Budějovice FC Baník Ostrava

2002-08-27-19-15

ČT2

Svět motoru Mistrovstvi ČR v sajdkárkroso Kramolín

2002-08-29-19-55

Prima

Za humnama je drak Milotice pohádka 1982

2002-08-31-20-00

ČT1

Na kus řeči Miroslav Donutil

2002-08-31-21-55,

2002-09-05-19-55

ČT2

Cizí slovo poezia Jaroslav Hutka Dvě básně

2002-09-01-11-00,

2002-09-06-13-55,

2002-09-08-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 4/12 Hode 1975

2002-09-03-16-55

ČT2

Česko Rusko přímé přenos Brno

2002-09-03-19-15

ČT2

Svět motoru Sprintrelí Veškov

2002-09-04-22-50,

2002-09-07-00-05

ČT1,

ČT2

Šumny města Frýdek-Místek, Hukvalde, Ostravica

2002-09-05-22-35

ČT1

Osodovy okamžike Koňakov 1906

2002-09-07-04-10

ČT1

O poklad Anežke České Landštejn

2002-09-07-18-45,

2002-09-10-11-50,

2002-09-11-11-50

ČT1,

ČT2,

ČT1

Po česko Moravské kras

2002-09-07-22-50

ČT2

Cizí slovo poezia ZOŠ Světlá nad Sázavou, Janáčkova konzervatoř Ostrava

2002-09-07-20-00

Nova

Dobrote Petr Novotný

2002-09-08-11-00,

2002-09-13-14-00,

2002-09-15-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 5/12 Divadlo 1975

2002-09-08-14-20,

2002-09-09-06-00

ČT1,

ČT2

Ceste víre Achab Boskovice synagoga, židovské krxov

2002-09-08-14-35

ČT2

Allrisk Praha – HC Zubří Přímé přenos házenkářské interlige

2002-09-08-18-50,

2002-09-09-16-35,

2002-09-10-15-50

ČT1,

ČT2,

ČT2

Svátečni slovo rektora Ostravské univerzite Petra Pánka

2002-09-08-22-30,

2002-09-10-03-00

ČT2,

ČT1

Bez limito Podivín:Janohrad, Moravská Nová Ves

2002-09-10-19-15

ČT2

Svět motoru Mistrovstvi ČR automobilu Brno,

Škoda Octavia Cup Brno

2002-09-11-15-55

ČT2

Oprostřed běho Karel Mišík

2002-09-12-06-00

ČT1

Podobe nébližšiho světa Georg Flegel

2002-09-12-20-00,

2002-09-20-00-50

ČT2

Petr Bezruč (bez zároke)

2002-09-13-13-25

ČT2

Kapitole o TGM

2002-09-14-20-30

ČT2

Koncert ze Staroměstskyho náměsti Bedřich Smetana

2002-09-14-21-45

ČT2

Cizí slovo poezia Zeno Kaprál

2002-09-15-04-45

ČT2

RALE Brněnská hodebni skopina

2002-09-15-11-00,

2002-09-20-14-05,

2002-09-22-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 6/12 Medicína 1975

2002-09-15-22-30

ČT2

Notes Symfonické orxestr Polskyho rozhlaso Katovice na festivalo Špilberk 2002, Setkáni s Jane Redingovó v Poličce

2002-09-18-19-15

ČT2

Finále ČP horskéx kol Závode kroskántry ve Velkéx Losináx

2002-09-21-03-20

ČT2

Romantické klavír Jiřího Maláska

2002-09-21-18-05,

2002-09-23-14-20

ČT1

Ósměve Marie Rottrové Antologió provázi J. Hanzlík

2002-09-21-20-00,

2002-09-25-23-10

ČT1

Na kos řeči Miroslav Donutil

2002-09-21-16-45

ČT2

Buly HC Slavia Praha HK Hamé Zlín

2002-09-21-23-15

ČT2

Noc s andělem Jiří Pavlica

2002-09-22-11-00,

2002-09-27-14-05,

2002-09-28-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 7/12 Zabijačka 1984

2002-09-22-14-25

ČT1

Ceste víre Sv.  Ludmila

2002-09-22-15-45

ČT2

Studio sport Mlékárna KunínOstacolor BK Pardubice přímé přenos basketbalovyho otkáni

2002-09-22-17-30

Prima

Mňam aneb Prima vařečka Moravská specialita Stande Hložka

2002-09-23-23-35

ČT1

Meze pródama Issa Bagayogo Malijsky afro-elektro zpěváka „texno-Isse“, tanečni párty, Brno Fléda

2002-09-24-23-20

ČT1

Folkomotive Mohelnické dostavnik

2002-09-22-10-50,

2002-09-23-04-00,

2002-09-24-11-50

ČT2

Mistrovsky díla z českéx (sic!) sbírek Mša sv. Řehořa

2002-09-25-04-20

ČT1

Gdo je gdo Jarek Nohavica

2002-09-26-20-00

ČT2

Pohádkové Péťa aneb ževot(a)běh Emila Zátopka

2002-09-26-20-55

ČT1

Bolkovine

2002-09-27-02-50

ČT1

Gdež režisér narukoval František Vláčil, Vojtěch Jasný

2002-09-27-21-30,

2002-09-30-11-45

ČT1

GEN – galeria elite národa Otomar Krejča

2002-09-27-21-45,

2002-09-29-10-50,

2002-10-01-11-50

ČT2

Mistrovsky díla z českéx sbírek Jan Zrzavý Kleopatra

2002-09-28-01-15

ČT1

Kapitole o TGM

2002-09-29-11-00,

2002-10-04-14-10,

2002-10-06-11-00

ČT1

Slovácko sa nesúdí 8/12 Medvěd 1984

2002-09-28-10-00

ČT2

Bohoslužba Dolni Bojanovice

2002-09-28-20-00

ČT2

Moravské podzem 2002 Leoš Janáček, Bohuslav Martinů

2002-09-29-14-25

ČT2

HK Baník Karviná – MŠK Povážská Bystrica

2002-09-29-15-25

ČT2

BK Sparta Praha – BK Slavia Kroměřiž

2002-09-30-15-50

Prima

SK Sigma Olomóc – FK Jablonec 97

2002-10-01-23-35,

2002-10-02-16-05

ČT1,

ČT2

Blúz ze Stary Pekárně Brno

2002-10-02-11-50

ČT1

Po česko Baťuv kanál

2002-10-03-00-20

ČT2

Na tólavym kole 13 Moravsky vinařsky stezke

2002-10-04-01-25

ČT1

Setkáni s Oldřichem Daňkem

2002-10-05-18-45,

2002-10-09-11-50

ČT1

Po česko Bítov

2002-10-05-16-45

ČT2

Buly HK Oceláři Třinec – HK Vítkovice

2002-10-05-20-00

Prima

Dobrote Petr Novotný

2002-10-06-11-00,

2002-10-13-06-15

ČT1

Slovácko sa nesúdí 9/12 Hlt za tře grejcare 1984

2002-10-06-18-50,

2002-10-07-16-35,

2002-10-08-15-40

ČT1,

ČT2, ČT2

Svátečni slovo Josefa Jařaba, amerikaniste a senátora

2002-10-06-22-30

ČT2

Bez limito, sóbor ledovéx nástroju Ondráš Brno

2002-10-07-08-50,

2002-10-11-15-00

ČT2

Vizitke českéx muzei 3/20 Muzeum města Brna

2002-10-07-20-55

ČT2

Krásny ztráte Marie Rottrová

2002-10-18-19-15

ČT2

Svět motoru Epilog 2002 Brno

2002-10-18-23-30,

2002-10-09-16-10

ČT1,

ČT2

Oprostřed běho Vlasta Redl o sobě, hodbě a ževotě

2002-10-09-08-40

ČT2

MS v kulturistice. Ohlídnoti za prúběhem šampionáto v Brně

2002-10-11-21-30

ČT2

Gen – galerie elite národa Zdeněk Mácal

2002-10-12-17-15,

2002-10-13-07-05,

2002-10-14-24-00

ČT1,

ČT2

Pótni místa 1/13 Mikulčice, Osvětimane, Hora svatyho Klimenta

2002-10-12-18-45,

2002-10-16-11-50

ČT1

Po česko Luhačovice

2002-10-12-20-00,

2002-10-16-23-10

ČT1

Na kus řeči Miroslav Donutil, Ladislav Lakomý, Jarmila Šuláková, Fleret

2002-10-12-17-25

ČT2

HC České Budějovice – HK Vsetín, přímé přenos hokejovyho otkáni Českyho telecomo - ekstraliga

2002-10-12-20-00

ČT2

Podzemni festival Olomóc 2002, přímé přenos z dómo sv. Václava

 

 

 

2002-10-13-11-00,

2002-10-18-14-00,

2002-10-20-06-15

ČT1

Slovácko sa nesúdí 10/12 Janek Vyskoč, kozí vrah 1984

2002-10-13-21-55

ČT2

Notes Moravské podzem 2002 ruské klavírista Grigory Sokolov, Händl Acis a Galatea Náměšč nad Oslavó

2002-10-14-23-35,

2002-10-20-04-05

ČT1

Na plny pecke Záznam koncerto skopine Buty z Lucerna Baro

2002-10-16-22-50,

2002-10-18-11-20

ČT1

Šumny města Šumné Radhošč (Pustevne,  Frenštát pod Radhoščem)

2002-10-16-19-15

ČT2

VK Danzas Ostrava – VO Příbram zkrácené záznam volejbalovyho otkáni

2002-10-17-22-40

ČT1

Osodovy okamžikle Zlaty Hore 1947

2002-10-18-20-10,

2002-10-21-00-50

ČT2

Variace na téma Gustava Mahlera

2002-10-19-17-15,

2002-10-20-07-05

ČT1,

ČT2

Pótni místa Velehrad

2002-10-19-12-45,

2002-10-23-02-20

ČT2,

ČT1

Špalíček Záznam představeni baletniho sóboro Státniho divadlaBrně 1973

2002-10-19-16-45

ČT2

Buly HK Hamé Zlín – HC Sparta Praha

2002-10-20-14-30

ČT2

Xalupa Kap Reportáž z mezenárodnix veslařskéx závodu na jindřixohradeckym rebniko Vajgar

2002-10-21-23-30,

2002-10-23-01-30

ČT1,

ČT2

Meze pródama Come Dearest Brno, Vaňkovka

2002-10-21-??-??

ČT1

 

2002-10-21-23-25,

2002-10-24-01-00,

2002-10-25-02-55

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 2/13 Z čeho bode žit divadelni Brno?

2002-10-21-??-??

Prima

FK Baník Ostrava – SK Slavia Praha Přímé přenos 11. kola fotbalovy Gambrinus lige

2002-10-23-22-45

ČT1

Šumny města Šumny Karvinsko Karviná, Havířov, Orlová, hrabě Larisch, Josef Mánes

2002-10-23-19-15

ČT2

USK PrahaBVV Brno Přímé přenos basketbalovyho otkáni xlapu

2002-10-25-20-15

ČT2

Meze světlem a tmó Dokument o fotografo Štreitovi městečko („vesnici“) Sovinec

2002-10-26-16-45

ČT2

Buly HK JME Znojemšči orli – HC České Budějovice Přímé přenos hokejovyho otkáni Český Telecom extralige

2002-10-20-11-00,

2002-10-25-14-10,

2002-10-27-11-00

ČT1

Slovácko sa nesúdí 11/12 Odplata 1984

2002-10-27-11-00,

2002-11-01-14-05,

2002-11-03-06-10

ČT1

Slovácko sa nesúdí 12/12 Poslední vúla 1984

2002-10-27-07-05

ČT2

Na tólavym kole Podyjí

2002-10-28-14-20

ČT1

Padesátileté BROLN

2002-10-29-04-20

ČT1

Gdo je gdo Jarek Nohavica

2002-10-28-10-20

ČT2

Kapitole o TGM

2002-10-29-23-35,

2002-10-30-16-05,

2002-11-02-03-55

ČT1,

ČT2,

ČT2

Sólo pro… Vladimíra Mišíka

2002-10-29-12-00

ČT2

Návrat ztracenyho ráje (film Vojtěcha Jasnyho)

2002-10-29-19-15

ČT2

Svět motoru Horácká rely Třebíč, Motopodzem Brno

2002-10-30-22-45,

2002-11-01-11-20,

2002-11-02-00-15

ČT1,

ČT1,

ČT2

Šumny města Šumny Hranice (Teplice nad Bečvó)

2002-10-30-19-15

ČT2

BK Gambrinus Brno Pécs (Maďarsko) Zkrácené záznam Evropské lige v basketbalo ženskéx z Brna

2002-10-25-21-25,

2002-10-31-11-35

ČT2,

ČT1

GEN – galeria elite národa Magdalena Kožená

2002-10-31-23-10

ČT2

Primabalerína Národniho divadla Moravskoslezskyho Tamara Černá

2002-11-01-09-50

ČT1

Kosmas a pani Božetěcha (podle V. Vančure)

2002-11-01-21-45,

2002-11-03-10-50,

2002-11-05-11-50

ČT2

Mistrovsky díla z českéx sbírek Antonín Procházka Prometheus

2002-11-02-14-15,

2002-11-04-13-00

ČT1

OP Prostijov pro sezóno podzem-zema 2002/2003

2002-11-02-17-45,

2002-11-06-11-50

ČT1

Po česko Hostýnsky vrxe

2002-11-02-14-15

Nova

Stavo Artikel BrnoViktoria Žižkov

2002-11-02-20-00

Nova

Dobrote Petr Novotný

2002-11-03-14-15,

2002-11-05-15-10

ČT1,

ČT2

Ceste víre Znojmo dvojmo

2002-11-03-15-20

ČT2

Volejbal PerštejnVSC Zlín

2002-11-03-16-55

Prima

OP Prostijov Kolekca pro sezóno podzem-zema 2002/2003

2002-11-04-08-45,

2002-11-07-14-50

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 6/20 Regionálni muzeum Mikulov

2002-11-04-23-00,

2002-11-07-00-25

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Národní knihovna České republike a jeji probléme

2002-11-05-23-35

ČT1

Oprostřed běho Dolni Kónice

2002-11-06-19-15

ČT2

Mlikárna KunínAvtodrožnik Saratov

2002-11-07-23-40,

2002-11-11-02-20,

2002-11-12-01-10

ČT2

Gde tata sena poslóxá Skladateli tata a sen Hurníkovi na festivalo duxovni hodbe v Kroměřížo. Hodebni dokument

2002-11-07-01-10,

2002-11-08-14-05,

2002-11-10-06-10

ČT1

Historke z Ražické bašte Komedia na motive povídek J. Haška

2002-11-07-11-45

ČT1

Osodovy okamžike Dúl Gottwald 1974 Havířov – Suxá

2002-11-07-21-45,

2002-11-10-10-50,

2002-11-12-11-50

ČT2

Mistrovsky díla z českéx sbírek Karel Škréta Sv. Václav dává kácet pohansky modle

2002-11-08-20-00,

2002-11-12-03-25,

2002-11-14-00-35

ČT2,

ČT1

Evropsky hodebni kořeně Fašanke Unikátni cyklus EBU o zdrojix a kořenex evropsky world music: véxodomoravská dědina (sic!) Strání jako příklad silny komunite održujíci stalety zveke spojeny se slavenim masopusto - fašanko

2002-11-08-18-50,

2002-11-13-15-45

ČT2

Nedé sa! Alternativó ke konvenčnimo hospodařeni s púdó a krajinó je ekologicky zemědělstvi. Příklad sme našle v Bíléx Karpatex

2002-11-09-18-45,

2002-11-11-07-20,

2002-11-13-11-50

ČT1,

ČT2,

ČT1

Po česko Štramberk

2002-11-09-20-00

ČT2

Concerto Bohemia M. Machek, E. Zámečník, L. Janáček

2002-11-09-14-15

Nova

SK Sigma Olomóc – AC Sparta Praha, Přímé přenos otkáni 14. kola podzemni fotbalovy Gambrinus lige

2002-11-10-13-10,

2002-11-15-13-00

ČT1

Čáre babe Cotkytle aneb tři zlaty zube děda Vševěda, pohádka

2002-11-10-07-05,

2002-11-11-23-55

ČT2

Pótni místa 4/13 Svaté Hostýn

2002-11-10-22-30

ČT2

Notes Janáčkuv zápisnik zmizelyho s I. Bostridgem, Festival nástroju ledovéx hodeb v Oherskym Hradiščo

2002-11-10-20-00

Nova

Hogo fogo Hana Zagorová

2002-11-11-08-50

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 7/20 Galeria vétvarnyho oměni Havlíčkův Brod

2002-11-11-20-55,

2002-11-12-13-30

ČT2

Krásny ztráte s šéfredaktorem Literárnix novin Jakubem Patočkó

2002-11-11-23-00,

2002-11-13-01-50

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 4/13 Jak je to s kulturó v Břeclavi?

2002-11-12-20-50,

2002-11-14-14-05

ČT2,

ČT1

Na plovárně s Dagmar Havlovó

2002-11-13-19-15

ČT2

BK Gambrinus BrnoJekatěrinburg Zkrácené záznam otkáni Evropské lige v basketbalo ženskéx z Brna

2002-11-14-16-15

ČT2

Salon galeria sóčasnéx fresek na budováx Náměščo na Hané

2002-11-16-16-45

ČT2

Buly HC IPB Pojišťovna Pardubice HK JME Znojemšči orli

2002-11-16-20-00,

2002-11-19-13-55,

2002-11-21-00-05

ČT1

Na kus řeči Miroslav Donutil

2002-11-17-04-00

ČT2

Portrét Vladimíra Mišíka 1992

2002-11-17-21-25

ČT2

V řeči rázná, tělem cudná Dokument o mýto, kněžně Libuši a opeře stényho mina v inscenacix Národniho divadla Praze

2002-11-17-22-30

ČT2

Terra musica P. Kořínek a Kronika žďárskyho kláštera

2002-11-17-23-55

ČT1

Neznalosť zákona neomlóvá

2002-11-18-08-50

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 8/20 Vlastivědny muzeum Olomóc

2002-11-18-23-45,

2002-11-21-00-20

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Otazníke kolem multikin

2002-11-18-15-50

Prima

1. FK BrnoFK Jablonec 97 Přímé přenos 15. kola fotbalové Gambrinus lige

2002-11-19-20-00

ČT1

Je třeba zabít Sekala

Do moravské víske Lakotice na Hané přexázi v roce 1943 záhadné Jan Baran, keré bel nocené oprxnóť z rodnyho Valašska. Místni xlapi žejó ve straxo z drsnyhoho Sekala, keré veožíva protektorátni dobo k získáváni ceziho majetko. Hospodáři rozhodnó, že ho Baran zabije. 1998. Režie V. Michálek

2002-11-20-04-35

ČT2

Bohuslav Martinů Koncert č. 2 pro klavír a orxestr

2002-11-21-23-20

ČT1

Osodovy okamžike Lověšice 1945

2002-11-21-19-30

ČT2

Grand Prix 2002 v plaváni Brno

2002-11-21-23-55,

2002-11-25-02-30,

2002-11-26-01-10

ČT2

Eva zpivá Ostravě Hodebni dokument o sopranistce Evě Dřízgové-Jirušové, dvojnásobny držitelce cene Thálie a sólistce Národniho divadla moravskoslezskyho

2002-11-22-18-50,

2002-11-27-15-50

ČT2

Nedé se! Přírodovědci opozoňojó na nepořádke v krajině, kery zvětšojó povodňovy škode v Jeseníkáx

2002-11-23-17-15,

2002-11-24-07-05,

2002-11-25-24-00

ČT1,

ČT2,

ČT2

Pótni místa 5/13 Křtine

2002-11-23-20-00,

2002-11-26-13-55,

2002-11-27-23-10

ČT1

Manéž Bolka Polívke

2002-11-23-14-10

ČT2

Ilja Hurník Medailón „českyho“ hodebniho skladatela

2002-11-23-16-45

ČT2

Buly HK VítkoviceHK Hamé Zlín

2002-11-24-20-40

ČT2

Laurina Klement, Tatra, Škoda, Praga

2002-11-25-08-50,

2002-11-29-14-50

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 9/20 Slezsky muzeum Opava

2002-11-25-23-05,

2002-11-30-01-25

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 6/11 Volné čas mladéx

2002-11-26-23-45,

2002-11-27-16-05

ČT1,

ČT2

Blues ze Staré Pekárně Brno

2002-11-27-19-15

ČT2

MMF UK Praha – Volejbal Pernštejn

2002-11-30-17-15,

2002-12-01-07-05

2002-12-02-23-50

ČT1,

ČT2,

ČT2

Pótni místa 6/13 Svaté Kopeček

2002-11-30-18-45,

2002-12-02-12-00,

2002-12-04-11-50

ČT1,

ČT2,

ČT1

Po česko Bystry

2002-11-30-16-45

ČT2

Buly HK Vsetín – HC Slavia Praha

2002-12-01-10-00

ČT2

Bohosložba smířeni Přímé přenos ekumenickyho setkáni v Církvi bratrsky v Ostravě

2002-12-02-20-50

ČT2

Krásny ztráte Předseda poslanecky sněmovne L. Zaorálek a písničkář P. Dobeš

2002-12-02-22-55,

2002-12-07-01-30

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 7/11 Kultura a smysl cestováni a dovolenéx

2002-12-04-22-50

2002-12-06-11-20

ČT1

Šumny města Šumny Pelhřimovsko

2002-12-04-19-15

ČT2

VK KP Brno – SK Slavia Praha Záznam volejbalovyho otkáni žen

2002-12-04-16-50

2002-12-06-04-15

ČT2,

ČT1

Evropa dneska Morava, Dunaj, Evropa

2002-12-06-11-45

ČT1

Osodovy okamžike Krčmaň 1947

2002-12-06-21-30

ČT2

GEN – galeria elite národa Ludvík Kundera

2002-12-07-17-15

2002-12-08-07-05,

2002-12-09-23-30

ČT1,

ČT2,

ČT2

Pótni místa 7/13 Žarošice

2002-12-07-13-00,

2002-12-11-02-40

ČT2,

ČT1

Pierot Záznam baleto Z. Pololánika ze Státniho divadla Brno 1982

2002-12-07-16-45

ČT2

Buly HC Keramika Plzeň HK Oceláři Třinec

2002-12-08-14-35

ČT2

BK BVV ŽS BrnoTriga Eprin Brno Přenos basketbalovyho otkáni xlapu

2002-12-08-22-25

ČT2

Notes Brněnská premiéra baleto Ivan Hrozný

2002-12-09-20-50

ČT2

Krásny ztráte Rektor brněnsky Masarykove univerzite Jiří Zlatuška

2002-12-09-22-35,

2002-12-14-01-15

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 8/11 Nákupni centra – xráme konzumo

2002-12-11-19-15

ČT2

BK Gambrinus Brno Valenciennes Zkrácené záznam otkáni Evropské lige v basketbalo žen z Brna

2002-12-13-01-05

ČT1

Oldřich Daněk Dialog s doprovodem děl

2002-12-13-21-00

ČT2

Z voči do voči Antonín Přidal, Anton Otte

2002-12-14-18-45,

2002-12-17-11-50

ČT1,

ČT2

Po česko Křtine a Josefovsky ódoli

2002-12-15-07-05,

2002-12-16-00-15

ČT2

Pótni místa 8/13 Blatnica pod Svatym Antonínkem a Oherské Brod

2002-12-15-14-35

ČT2

Studio sport Allrisk PrahaSKP Frýdek-Místek

2002-12-15-21-55

ČT2

Šéfdirigent: Christian Arming Mladé VídeňákOstravě – némladši dirigent na světě a obráceni Janáčkovy filharmonie

2002-12-16-14-20

ČT1

Ósměve Vlastimila Brodskyho

2002-12-16-23-30

ČT1

Meze pródama Black Sea Trio Originálni kombinaca špičkovéx mozekantu wold music a džezo z Kazaxstáno, Ozbekistáno, Bulharska a Maďarska v brněnskym hodebnim a tanečnim klubo Fléda

2002-12-16-16-45,

2002-12-17-14-45

ČT2

Svátečnni slovo Milana Uhdeho

2002-12-16-23-20,

2002-12-21-01-05

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 9/11 Kultura života v domovex pro seniore

2002-12-20-20-00

ČT2

Tenkrát 3 – Husákovo tixo

2002-12-21-21-50

ČT2

Hlase poezie Josef Kainar Návrate a Zrcadlo

2002-12-22-05-20

ČT2

Maškare Záznam koncerto Karla Kryla 1991

2002-12-22-16-15

ČT2

Triga-Eprin Brno USK Praha

2002-12-23-23-15,

2002-12-28-03-55

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 10/11 Kultura ve vězeni

2002-12-24-19-00

ČT2

Hodba z moravskéx a vídeňskéx  arxivu Záznam koncerto z festivalo Concentus Moraviae 2002 xrámo sv. Václava v Mikulově

2002-12-24-20-10

ČT2

Via Imperialis – Horni Rakósko a Solnohradsko Putování po hradex, zámcix a klášterex, spojenéx s historii rodu Habsburgu

2002-12-24-22-05,

2002-12-27-15-20

ČT2

Santini

2002-12-24-23-40

Nova

Bíly Vánoce Lucie Bílé Vánočni pozváni Lucie Bílé do kostela sv. Václava v Lanškróně

2002-12-25-09-00

Nova

Za humnama je drak 1982

2002-12-25-21-50

ČT1

Na kos řeči I. díl Miroslav Donutil

2002-12-25-05-45

ČT2

Zpívání na Petrově

2002-12-25-10-00

ČT2

Bohosložba – přímé přenos z xrámo CČSH v Brně

2002-12-25-16-10,

2002-12-27-14-25

ČT2

Joža Uprka – barve a písně cimbálová mozeka Danaj

2002-12-25-21-15,

2002-12-27-06-50

ČT2

Kameň, smrť a hodba O lidex, keři v Čexáx, na Moravě a ve Francii vracijó ževot zničeném pótnim místum

2002-12-26-20-00

Nova

Dobrote Petr Novotný

2002-12-26-21-50

ČT1

Na kos řeči II. díl Miroslav Donutil

2002-12-26-19-15

ČT2

Evropsky kolede bigband PH Brno

2002-12-27-21-35,

2002-12-31-00-30

ČT1

Bolkovine Bolek Polívka veprávi ópsměvny historke

2002-12-27-13-25,

2002-12-31-01-35

ČT2

Sne a skotečnosť Hanzelke a Zikmunda

2002-12-27-20-00,

2002-12-31-03-35

ČT2

Iva Bittová – divná slečinka Dokumentárni portrét originálni „česky“ autorke, zpěvačke a hóslistke pohledem Rudolfa Chudobe

2002-12-28-15-35,

2002-12-30-05-20

ČT2

Brněnská šestnáctka

2002-12-29-07-45,

2002-12-31-05-05

ČT2

Po česko Praděd

2002-12-29-18-50

ČT2

Svátečni slovo fotografa J. Štreita

2002-12-29-23-30

ČT1

To nélepši ze Staré pekárně Brno

2002-12-31-23-10

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 11/11 Kultura jazeka

2002-12-31-12-05

ČT1

Silvestre Vladimíra Menšíka

2002-12-31-20-10

ČT1

Na kus řeči – Silvestrovské koktejl Miroslava Donutila

2002-12-31-23-55

ČT2

Novoročni přípitek 2003 s atletkó Danó Zátopkovó

2002-12-31-22-30

ČT2

Čechomor a Lenka Dusilová

2002-12-31-23-00

ČT2

Řecká púlnoc z Brna

 

2003-01-01-00-00

 

ČT2

Čechomor

2003-01-01-00-03

 

ČT1

O Strécú je decke noc pestrá, zvlášť dež je to na Silvestra

2003-01-02-00-45

R

ČT2

Iva Bittová – divná slečinka Dokumentárni portrét originálni „česky“ autorke, zpěvačke a hóslistke pohledem Rudolfa Chudobe

2003-01-02-01-40

R

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 11/11 Kultura jazeka

2003-01-02-03-05

r

ČT 1

Hodba z moravskéx a vídeňskéx  arxivu Záznam koncerto z festivalo Concentus Moraviae 2002 xrámo sv. Václava v Mikulově

2003-01-02-02-05

 

ČT2

Leoš Janáček Symfonietta

2003-01-02-02-30

R

ČT2

Kameň, smrť a hodba O lidex, keři v Čexáx, na Moravě a ve Francii vracijó ževot zničeném pótnim místum

2003-01-03-12-10

r

ČT1

Bolkovine Bolek Polívka veprávi ópsměvny historke

2003-01-03-12-55

 

ČT1

O sirotkovi z Radhošča pohádkové příběh

2003-01-04-02-20

R

ČT2

To nélepši ze Staré pekárně

2003-01-04-04-05

R

ČT2

Ve dveřáx je A. G. 11/11 Kultura jazeka

2003-01-04-05-00

 

ČT1

Laurin a Klement, Tatra, Škoda, Praga

2003-01-04-17-35

 

ČT1

Pótni místa 11/13 Hloboky Mašuvke

2003-01-04-16-45

 

ČT2

Buly HC IPB Pojišťovna Pardubice HK Oceláři Třinec

2003-01-04-21-35

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Poznámka k naději – Janu Skácelovi (leden 1982)

2003-01-05-07-10

 

ČT2

Svátečni slovo fotografa Jindřicha Štreita o mezeledskéx vztazix

2003-01-05-07-15

R

ČT2

Pótni místa 11/13 Hloboky Mašuvke

2003-01-06-04-20

R

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Poznámka k naději – Janu Skácelovi (leden 1982)

2003-01-06-14-45

 

ČT2

Deň s Alešem Valentó

2003-01-06-16-15

R

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Poznámka k naději – Janu Skácelovi (leden 1982)

2003-01-07-14-05

R

ČT2

O sirotkovi z Radhošča pohádkové příběh

2003-01-07-19-15

 

ČT2

Svět motoru Mistrovstvi ČR v motoskijöringo Olešnica

2003-01-08-19-15

 

ČT2

BK Gambrinus Brno Pabianice Záznam otkáni Evropské lige v basketbalo žen

2003-01-09-01-10

R

ČT2

Pótni místa 11/13 Hloboky Mašuvke

2003-01-10-09-10

R

ČT1

Pótni místa 11/13 Hloboky Mašuvke

2003-01-10-22-30

 

ČT2

Terra musica Hradiščan

2003-01-11-04-25

 

ČT2

Romantické klavír Jiřího Maláska

2003-01-11-17-35

 

ČT1

Pótni místa 12/13 Frýdek a Prašivá

2003-01-11-16-45

 

ČT2

Buly HK Havířov Panthers HK Vítkovice

2003-01-11-21-55

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (Návrat dělovy kóle; březen 1984)

2003-01-12-07-20

R

ČT2

Pótni místa 12/13 Frýdek a Prašivá

2003-01-12-20-00

 

ČT2

Procesi dyxtivéx slov Přerývaná historia literárniho časopiso Host/Host do domo

2003-01-12-20-55

 

ČT2

Literárni hostinec Setkáni s legenárnima moravskéma básnikama

2003-01-13-04-10

r

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (Návrat dělovy kóle; březen 1984)

2003-01-13-08-50

 

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 14/20 Krajská galeria vétvarnyho oměni ve Zlíně

2003-01-13-16-35

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (Návrat dělovy kóle; březen 1984)

2003-01-13-23-10

 

ČT2

Meze pródama – Mozeka z Horňácka a středniho Slovenska

2003-01-15-04-10

 

ČT1

O nás v Kocórkově (o „státex“ na Moravě?)

2003-01-15-04-35

 

ČT1

B. Martinů Partita pro smyčce op. 31

2003-01-15-09-05

r

ČT2

O nás v Kocórkově (o „státex“ na Moravě)

2003-01-15-12-50

R

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 14/20 Krajská galeria vétvarnyho oměni ve Zlíně

2003-01-16-01-15

R

ČT2

Pótni místa 12/13 Frýdek a Prašivá

2003-01-17-01-10

R

ČT1

Procesi dyxtivéx slov Přerývaná historia literárniho časopiso Host/Host do domo

2003-01-17-02-10

R

ČT1

Literárni hostinec Setkáni s legenárnima moravskéma básnikama

2003-01-16-21-00

r

ČT2

O nás v Kocórkově (o „státex“ na Moravě?)

2003-01-17-09-05

R

ČT2

Pótni místa 12/13 Frýdek a Prašivá

2003-01-18-11-05

 

ČT1

Náš venkov Dolina Urgatina

2003-01-18-17-35

 

ČT1

Pótni místa 13/13 Vranov

2003-01-18-20-00

 

ČT1

Na kos řeči M. Donutil

2003-01-19-03-00

 

ČT1

Meze pródama – Mozeka z Horňácka a středniho Slovenska

2003-01-18-09-20

 

ČT2

Zlatá lyža Vesočine

2003-01-18-11-20

 

ČT2

Zlatá lyža Vesočine

2003-01-18-16-45

 

ČT2

Buly HC Energie Karlovy Vary – HK JME Znojemšti orli

2003-01-18-21-30

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Cesta do královstvi

2003-01-19-07-20

 

ČT2

Pótni místa 13/13 Vranov

2003-01-19-09-50

 

ČT2

Zlatá lyža Vesočine

2003-01-19-11-20

 

ČT2

Zlatá lyža Vesočine

2003-01-19-14-35

 

ČT2

BK NH OstravaTriga-Eprin Brno Přenos basketbalovyho otkáni mužu

2003-01-19-16-25

 

ČT2

Zlatá lyža Vesočine

2003-01-20-04-40

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2001-01-20-08-50

R

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 14/20 Krajská galeria vétvarnyho oměni ve Zlíně

2001-01-20-16-20

R

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Cesta do královstvi

2001-01-20-21-00

 

ČT2

Krásny ztráte Primáš Hradišťano Jiří Pavlica

2001-01-21-22-45

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Kauza: netištěni autoři

2001-01-21-23-35

 

ČT2

Salon Oměni pro holeco a na dosah: Ariónova kašna v Olomóco

2003-01-22-13-10

 

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 15/20 Muzeum jihovéxodni Morave

2003-01-22-19-15

 

ČT2

BK JME Gambrinus Brno Podgorica (Černá Hora)

2003-01-22-23-45

 

ČT2

Lístke vetrženy z památniko – Vešla vězda nad Brnem

2003-01-24-01-15

r

ČT2

Lístke vetrženy z památniko – Vešla vězda nad Brnem

2003-01-24-09-05

R

ČT1

Pótni místa 13/13 Vranov

2003-01-24-11-35

r

ČT1

Náš venkov Dolina Urgatina

2003-01-25-04-05

r

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-01-25-17-00

 

ČT2

Buly HK JME Znojemšti orli HC České Budějovice

2003-01-25-19-45

 

ČT2

Po česko Bouda

2003-01-25-22-05

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Muj krajan (12. 2. 1990)

2003-01-26-05-25

 

ČT2

Jarmark Jaroslav Hutka

2003-01-27-16-15

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Muj krajan (12. 2. 1990)

2003-01-26-09-30

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Causa: Netištěni autoři

2003-01-27-03-30

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-01-27-16-25

 

ČT2

Vzdux je naše moře (o M. R. Štefánikovi)

2003-01-27-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 4/14

2003-01-27-08-50

 

ČT2

Vizitke českéx muzei a galerii II 16/20 Masarykovo muzeum v Hodoníně

2003-01-27-16-15

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Muj krajan (12. 2. 1990)

2003-01-28-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 4/14

2003-01-28-19-15

 

ČT2

Svět motorů Halové superkros Brno, Ve stopě Valašsky zeme Vizovice

2003-01-30-00-15

 

ČT2

Jan Steklík Přiblíženi tvorbe brněnskyho vétvarnika

2003-01-30-23-30

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme

2003-01-31-22-00

 

ČT2

Notes

mezzosopranistka Bernarda Fink v Brně

2003-02-01-21-45

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Moja Evropa (Praha, duben 1987)

2003-02-02-15-15

 

ČT1

Nehasit! Hořím! 1/13 Gymnastka Jana Komrsková

2003-02-03-04-40

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-03-20-00

 

ČT1

Ranč O Zeleny sedme 5/14

2003-02-03-16-25

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Moja Evropa (Praha, duben 1987)

2003-02-04-10-00

 

ČT1

Ranč O Zeleny sedme 5/14

2003-02-05-02-35

 

ČT1

Nehasit! Hořím! 1/13 Gymnastka Jana Komrsková

2003-02-05-19-15

 

ČT2

BK JME Gambrinus Brno Como (Itálie)

2003-02-06-13-50

 

ČT1

Nehasit! Hořím! 1/13 Gymnastka Jana Komrsková

2003-02-06-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 6/26 Směšné vrah

2003-02-07-00-10

 

ČT1

Ranč O Zeleny sedme 5/14

2003-02-09-20-25

 

ČT2

Požírač medvědu

2003-02-08-22-00

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Skvrne na slonko (22. 1. 1976)

2003-02-10-04-40

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-10-16-25

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-10-20-00

 

ČT1

Ranč O Zeleny sedme 6/14 1998

 

 

 

(Jan Jirásek, Jan Železný ČT2 16-50 Sláva vítězům, 2004-02-13-19-35 ČT2)

2003-02-10-20-00

 

ČT2

Samizdat 4/15 Vznik edic – Edice Petlice Historia a osobnosti československyho samizdato. Zejména edica, jejimž duxovnim tató bel L. Vaculík

2003-02-11-10-00

 

ČT1

Ranč O Zeleny sedme 6/14 1998

2003-02-12-19-40

 

ČT2

Brněnská laťka Reportáž z prúběho mezenárodniho véškařskyho závodo

2003-02-12-10-50

 

ČT2

Od krála Holca po Jagelonce 1/3 Jiří z Poděbrad

2003-02-13-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 7/26 Grunt

2003-02-14-00-10

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 6/14

2003-02-15-22-00

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Čí je svět? (červen 1984)

2003-02-16-05-30

 

ČT1

Brněnská laťka

2003-02-16-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo staroste obce Sedlišče Josefa Bartoňa ???

2003-02-16-23-40

 

ČT1

Četnicky humoreske 7/26 Grunt

2003-02-17-04-30

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-16-14-35

 

ČT2

VK Danzas Ostrava VK Liberec Přímé přenos volejbalovyho otkáni mužu

2003-02-16-21-40

 

ČT2

Padající vězda Antonína Mrkosa O osamělym běžcovi „české“ astronomie

2003-02-16-16-20

 

ČT2

ECM Nymburk BVV ŽS Brno Reportáž s nélepšima vokamžikama sóboja týmu aspirujicix na titul mistra Mattoni NBL

2003-02-17-01-35

 

ČT2

Ti nélepši z klasike Záznam komorniho koncerto z kláštera sv. Anežke Česky v Praze Na Františko s vétvarnéma dílama V. Kokolii

2003-02-17-11-40

 

ČT2

Ego Nová šanca Ostrava-Koblov

2003-02-17-12-10

 

ČT1

Četnicky humoreske 7/26 Grunt

2003-02-17-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 7/14 1998

2003-02-17-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-17-08-30

 

ČT2

TVŠ - Od krála Holca po Jagelonce 1/3 Jiří z Poděbrad

2003-02-18-22-35

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Kam míři Brno? Otázke kolem Jižního centra a přesono železničniho ozlo

2003-02-18-23-25

 

ČT1

Blúz ze Staré Pekárně Brno

2003-02-18-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 7/14 1998

2003-02-18-19-15

 

ČT2

Svět motoru Mistrovstvi čR motoskijöring Rýmařov

2003-02-18-20-55

 

ČT2

Na kópališti s Idó Kelarovó Rozhovor Marka Ebena s klavíristkó, skladatelkó a svéráznó pedagožkó

2003-02-19-11-45

 

ČT1

Po česko Baťuv kanál

2003-02-19-19-15

 

ČT2

BK JME Gambrinus Brno – Tarbes (Francia) Záznam evropské lige v basketbalo žen

2003-02-19-15-55

 

ČT2

Blúz ze Staré Pekárně Brno

2003-02-19-12-45

 

ČT2

TVŠ - Od krála Holca po Jagelonce 1/3 Jiří z Poděbrad

2003-02-20-09-35

 

ČT1

Na kópališti s Idó Kelarovó Rozhovor Marka Ebena s klavíristkó, skladatelkó a svéráznó pedagožkó

2003-02-20-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 8/26 Ferda Brabenec

2003-02-21-00-10

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 7/14 1998

2003-02-21-21-00

 

ČT2

Čaj pro třetího Světem obxázi strašidlo antiamerikanismo Josef Jařab se veznává ze vztaho ke Spojeném státum a k protiamerickém náladám

2003-02-22-00-30

 

ČT2

Na kópališti s Idó Kelarovó Rozhovor Marka Ebena s klavíristkó, skladatelkó a svéráznó pedagožkó

2003-02-22-00-55

 

ČT2

Blúz ze Staré Pekárně Brno

2003-02-28-17-55

 

Prima

Sauna – Něgdo to rád horky Iveta Bartošová jako malířka ...

2003-02-22-11-05

 

ČT1

Náš venkov Návrate do Strání

2003-02-22-18-45

 

ČT1

(Mistrovsky díla z českéx sbírek František Kupka – Amorfa – Dvóbarevná fuga)

2003-02-22-21-50

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Vúdce xřipke (8. října 1996)

2003-02-23-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo vladyke Kryštofa O proměnáx časo

2003-02-24-03-50

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-23-07-05

 

ČT2

Svátečni slovo staroste obce Sedlišče Josefa Bartoňa ???

2003-02-23-14-35

 

ČT2

BK BVV Brno BK Opava Přímé přenos basketbalovyho otkáni mužu

2003-02-24-03-40

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-02-24-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 8/14 1998

2003-02-24-11-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-02-25-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 8/14 1998

2003-02-25/26-00-00

 

ČT1

Oprostřed běho Wabi Daněk

2003-02-26-20-40

 

ČT1

Pokračováni příště Gottwald

2003-02-26-21-25

 

ČT1

Na stopě Pátrejme v přímym přenoso: Série bankovnix lópeži v Brně

2003-02-26-11-50

 

ČT2

(Mistrovsky díla z českéx sbírek František Kupka – Amorfa – Dvóbarevná fuga)

2003-02-26-15-25

 

ČT2

Oprostřed běho Wabi Daněk

2003-02-27/28-00-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 8/14 2000

2003-02-27-20-00

 

ČT2

Samizdat Moravské regionálni samizdat

2003-02-28-15-00

 

ČT1

Náš venkov Návrate do Strání

2003-03-01-14-15

 

Nova

Baník Ostrava Sparta Praha Přímé přenos otkáni 18. kola fotbalové Gambrinus lige

2003-03-01-20-00

 

Nova

Dobrote Velká zábavná šou s Petrem Novotným a jeho hostama

2003-03-01-20-30

 

ČT2

Hodebni večír – Múze o horáx Ilja Hurník se zamýšli nad skladbama V Tatrách V. Nováka a Alpská symfonia R. Straussa

2003-03-01-22-10

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Život za život (9. 1. 1992)

2003-03-03-00-35

 

ČT1

Četnicky humoreske 9/26 Svatba, 1997

2003-03-03-04-15

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-02-14-25

 

ČT2

Finále ČP v basketbalo mužu, Přímé přenos otkáni ze Svitav

2003-03-02-16-15

 

ČT2

MS junioru v krasobrusleni, Ohlídnoti za prúběhem šampionáto v Ostravě

2003-03-03-12-10

 

ČT1

Četnicky humoreske 9/26 Svatba, 1997

2003-03-03-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 9/14 2000

2003-03-03-08-30

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu Bořivoj I.

2003-03-03-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-05-04-20

 

ČT1

Secesni klavír Jiřího Maláska

2003-03-05-12-35

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu Bořivoj I.

2003-03-04-19-15

 

ČT2

Svět motoru Tatra Truck před ME traku

2003-03-06-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 10/26 Repetent, 1997

2003-03-07-00-10

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 9/14 2000

2003-03-06-19-55

 

ČT2

Cizí slovo poezia Norbert Holub, Svinov

2003-03-06-23-25

 

ČT2

Ti nélepši z klasike Záznam kytarovyho koncerto z Rondelo státniho hrado a zámko v Jindřixově Hradco 1998

2003-03-07-00-05

 

ČT2

Samizdat  8/15 Moravské regionálni samizdat

2003-03-08-22-15

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (tobogan, 26. 3. 1992)

2003-03-09-16-45

 

ČT2

Chance Odolena VodaVK Danzas Ostrava Přenos volejbalovyho otkáni mužu

2003-03-09-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo etnografa Jaroslava Štiky na téma toleranca a Masaryk

2003-03-10-01-05

 

ČT1

Četnicky humoreske 10/26

2003-03-09-04-45

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-10-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 10/14 2000

2003-03-10-16-15

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-10-23-25

 

ČT2

Meze pródama – Farlanders Ruská world music spojujíci rock s ruskéma inspiracema. V brněnskym hodebnim klubo Fléda se zpěvačkó Inno Želannoj a multiinstumentalistó Sergejem Starostinem

2003-03-10-16-30

 

Prima

SK Sigma Olomóc FK Baník Ostrava Přímé přenos otkáni 19. kola fotbalovy Gambrinus lige

2003-03-11-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 10/14 2000

2003-03-13-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 11/26 Lázeňsky intermezzo

2003-03-14-00-05

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 10/14 2000

2003-03-11-19-15

 

ČT2

Svět motoru Zemni motokros Horni Ójezd

2003-03-15-23-05

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (Kavárna Slavia; březen 1985)

2003-03-16-07-05

 

ČT2

Svátečni slovo etnografa Jaroslava Štiky na téma toleranca a Masaryk

2003-03-17-04-35

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-17-00-40

 

ČT1

Četnicky humoreske 11/26 Lázeňsky intermezzo

2003-03-17-15-05

 

ČT1

Móda Styl – KABO Brno 2003

2003-03-17-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 11/14 2000

2003-03-17-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-18-05-40

 

ČT2

Klement G. – pokus o portrét

2003-03-18-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 11/14 2000

2003-03-18-22-35

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Svoboda omělecké tvorbe a její hranice

2003-03-19-12-30

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu – Vratislav I., Drahomíra a Ludmila

2003-03-19-19-15

 

ČT2

Světové pohár ve skibobex Ohlídnuti za pohárem závodo v Deštnym

2003-03-20-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 11/26 Černá roka

2003-03-21-09-35

 

ČT1

Móda Styl – KABO Brno 2003

2003-03-22-04-20

 

ČT1

Móda Styl – KABO Brno 2003

2003-03-22-04-05

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-03-21-22-40

 

ČT2

Básnik neomírá Medailon Josefa Kainara

2003-03-22-14-15

 

Nova

FK Zlín  - SK Slavia Praha Přímé přenos otkáni 21. kola fotbalovy Gambrinus lige

2003-03-22-21-50

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-23-09-25

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G. Svoboda omělecké tvorbe a její hranice

2003-03-24-03-55

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-03-24-04-40

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-23-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo patriarxe Jana Schwarza O odkazo českéx dějin

2003-03-24-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-24-08-30

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu Václav I. Svaté

2003-03-24-20-00

 

ČT2

Ranč O Zelené sedme 12/14 2000

2003-03-25-10-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 12/14 2000

2003-03-26-12-30

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu Jako meze mlénskéma kameňama Václav I. Svaté

2003-03-27-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 13/26 Narodil se Kristus Pán

2003-03-27-21-00

 

ČT2

Památke na mě... Mýtus a pravda o Marušce Kudeříkové pohledem J. Škápíkové a J. Nováka

2003-03-28-00-10

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 12/14 2000

2003-03-29-11-05

 

ČT1

Náš venkov Telecí

2003-03-29-22-30

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Fejeton (Po operaci; červen 1981)

2003-03-30-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo Karla Kosine Vedóci projekto xráněny bydleni Brno

2003-03-31-00-40

 

ČT1

Četnicky humoreske 13/26

2003-03-31-03-15

r

ČT1

Náš venkov Telecí

2003-03-31-04-05

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-03-30-07-05

 

ČT2

Svátečni slovo patriarxe Jana Schwarza

2003-03-30-16-00

 

ČT2

Mezenárodni nohejbalové turnaj Zkrácené záznam ze Vsetína

2003-03-31-12-10

 

ČT1

Četnicky humoreske 13/26 Narodil se Kristus Pán 1997

2003-03-31-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 13/14 2000

2003-03-31-00-25

 

ČT1

Ve dveřáx je A. G. Kam míří Brno?

2003-03-31-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-04-01-16-45

 

ČT2

Buly HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HK Oceláři Třinec

2003-04-01-19-25

 

ČT2

Svět motoru Sprintrely Okříške

2003-04-01-09-55

r

ČT1

Ranč O Zelené sedme 13/14 2000

2003-04-02-14-55

r

ČT2

Svátečni slovo Karla Kosine Vedóci projekto xráněny bydleni Brno

2003-04-03-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 14/26 Klaudynka

2003-04-03-00-35

r

ČT1

Ranč O Zelené sedme 13/14 2000

2003-04-04-14-50

r

ČT1

Náš venkov Telecí

2003-04-04-21-20

 

ČT1

Bolkovine

2003-04-05-22-05

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Slova (únor 1986)

2003-04-05-12-40

 

ČT2

Srdcovy dáme Jak se točila drohá séria Četnickéx humoresek

2003-04-07-04-45

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-04-06-07-05

r

ČT2

Svátečni slovo Karla Kosine Vedóci projekto xráněny bydleni Brno

2003-04-06-10-20

 

ČT2

Z voči do voči Hostem A. Přidala je bohemistka E. Rusínová Brno

2003-04-06-14-35

 

ČT2

HK Baník KarvináHC Dukla Praha

2003-04-07-12-10

r

ČT1

Četnicky humoreske 14/26 Klaudynka 1997

2003-04-07-20-00

 

ČT1

Ranč O Zelené sedme 14/14 2000

2003-04-07-16-15

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Slova (únor 1986)

2003-04-07-23-25

 

ČT2

Meze pródama – Alif Senegalsky raperke, jejixž kapela ve zkratce znamená „Osvobozujíci ótok feministické infanterie“. Tanečni koncert z klubo Fléda Brno

2003-04-08-10-00

r

ČT1

Ranč O Zelené sedme 14/14 2000

2003-04-10-20-00

r

ČT1

Četnicky humoreske 15/26 Ohněstrújca

2003-04-11-00-15

r

ČT1

Ranč O Zelené sedme 14/14 2000

2003-04-10-03-30

r

ČT1

Meze pródama – Alif Senegalsky raperke, jejixž kapela ve zkratce znamená „Osvobozujíci ótok feministické infanterie“. Tanečni koncert z klubo Fléda Brno

2003-04-11-15-20

 

ČT1

Dexovka Dámská kapela Viktorke a Moravěnka

2003-04-13-03-40

 

ČT1

Meze pródama – Alif Senegalsky raperke, jejixž kapela ve zkratce znamená „Osvobozujíci ótok feministické infanterie“. Tanečni koncert z klubo Fléda Brno

2003-04-12-20-00

 

ČT2

G. Preissová Gazdina roba Záznam inscenace Divadla na Vinohradex Praha (1994)

2003-04-12-21-50

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Jaro je tade (Kniha ževota; 6. 4. 1998)

2003-04-13-15-30

 

ČT1

J. Otčenášek O. Daněk Bel jednó jeden dúm 2/5 1974

2003-04-14-04-45

 

ČT1

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-04-14-16-20

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka

2003-04-15-23-30

 

ČT1

Blúz ze Staré Pekárně Hostem pořado bode Jan Spálený a ASPM Brno

2003-04-15-22-35

 

ČT2

Ve dvěřáx je A. G. Púvodni česká hra a jeji šance

2003-04-16-16-05

r

ČT2

Blúz ze Staré Pekárně Brno

2003-04-16-10-00

r

ČT1

J. Otčenášek O. Daněk Bel jednó jeden dúm 2/5 1974

2003-04-16-21-25

 

ČT1

Na stopě Pátréme v přímym přenoso: Vražda v Olomóco

2003-04-18-20-00

 

ČT1

O Ječmínkovi Pohádka na motive hanácké pověsti o klokovi, keré se narodil v obilnym polo a vedal se zastavit krutovládo svyho tate. Hrajó: P. Vondráček, E. Geislerová, A. Cónová, L. Rybová, K, Magálová, P. Rímský aj. Režia M. Cieslar, premiéra

2003-04-19-03-35

 

ČT1

O poklad Anežke České Velky Losine

2003-04-18-20-00

 

ČT2

César Franck Sedm slov Kristovéx na křížo Koncert Velikonočniho festivalo duxovni hodbe 2003katedrále sv. Petra a Pavla v Brně

2003-04-19-02-10

r

ČT2

Blúz ze Staré Pekárně Brno

2003-04-19-03-00

r

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-04-19-12-25

 

ČT2

Na Svatym kopečko Mikulov 1993 režie Alena Dersziová

2003-04-19-20-00

 

ČT2

B. Martinů Sestra Paskalina

2003-04-19-22-00

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Morava je?

2003-04-20-07-10

 

ČT2

Putováni za vínem 13/15 Mikulov

2003-04-20-10-00

 

ČT2

Velikonočni bohosložba Přímé přenos svátečni bohosložbe z xrámo ČCE v Olomóco

2003-04-20-17-05

 

Prima

Za homnama je drak

2003-04-21-03-40

 

ČT2

Ve dveřáx je A. G.

2003-04-21-05-05

r

ČT2

Putováni za vínem 13/15 Mikulov

2003-04-21-08-30

 

ČT2

O pěsničkáx a tancováni z Malé Hané a Záhoři

2003-04-21-14-00

 

ČT1

Kytica z Oherskobrodska

2003-04-21-15-20

 

ČT1

Velikonoce ve valašskym skanzeno

2003-04-22-00-10

 

ČT1

Domáci ščesti Tentokrát o velikonocáx na Moravě

2003-04-22-08-00

r

Prima

Za homnama je drak

2003-04-23-10-00

 

ČT1

J. Otčenášek O. Daněk Bel jednó jeden dúm 3/5 1974

2003-04-23-21-25

 

ČT1

Na stopě Pátréme v přímym přenoso: Štyry lópeže za hodino v jedny brněnsky ulici

2003-04-23-21-50

 

ČT1

Osodovy okamžike Vítkovice 1969 Na zaměstnance železáren se smrt snesla z nebe

2003-04-23-01-15

r

ČT2

Putováni za vínem 13/15 Mikulov

2003-04-24-09-35

 

ČT1

Na kópališči s Arnoštem Goldflamem

2003-04-24-20-00

 

ČT2

Tankisti Historická pravda a unikátni osobní svědectvi o Ostravsky operaci – névětšix bojix za 2. světové válke na našem ózemi

2003-04-25-22-50

 

ČT2

Počátke ostravsky televizní publicistike (1963 - 1967)

2003-04-26-01-05

r

ČT2

Na kópališči s Arnoštem Goldflamem

2003-04-26-12-05

r

ČT1

Na kópališči s Arnoštem Goldflamem

2003-04-26-14-25

 

ČT1

OP Prostijov - jaro, lito 2003

2003-04-26-17-25

 

ČT1

Putováni za vínem 14/15 Znojmo (Šatov, Hnízdo, Boršice …)

2003-04-26-20-00

 

ČT1

Na kos řeči Dneska M. Donutil probere s Romanem Šebrlem a Robertem Změlíkem ddesetiboj v pohodlnéx křeslex pražskyho Branickyho divadla

2003-04-26-22-05

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka O nás na Moravě (březen 1988)

2003-04-27-07-10

r

ČT2

Putováni za vínem 14/15 Znojmo (Šatov, Hnízdo, Boršice )

2003-04-27-15-15

 

ČT1

J. Otčenášek O. Daněk Bel jednó jeden dúm 4/5 1974

2003-04-27-18-50

 

ČT1

Svátečni slovo Jiřího Plocka

2003-04-27-12-00

 

ČT2

Divoky včele 2001 Jiříkov, Těxanov, Rýmařov

2003-04-27-14-30

 

ČT2

Johanka z Arko v Čexáx (na Moravě) Reprotáž z natáčeni bitevnix scén na hradě Landštejn pro kanadské dvódílné film

2003-04-27-14-55

 

ČT1

Nehasit! Hořim! 13/13 Zpěvačka Tereza Kerndlová

2003-04-28-04-10

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka O nás na Moravě (březen 1988)

2003-04-28-05-05

r

ČT2

Putováni za vínem 14/15 Znojmo (Šatov, Hnízdo, Boršice )

2003-04-28-16-15

r

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka O nás na Moravě (březen 1988)

2003-04-28-15-05

r

ČT1

OP Prostijov - jaro, lito 2003

2003-04-28-12-10

 

ČT1

Četnicky humoreske 17/26

2003-04-29-00-40

 

ČT2

Počátke ostravské televizní publicistike (1963 - 1967) Střihové pořad

2003-04-30-01-30

r

ČT2

Nehasit! Hořim! 13/13 Zpěvačka Tereza Kerndlová

2003-04-30-10-00

r

ČT1

J. Otčenášek O. Daněk Bel jednó jeden dúm 4/5 1974

2003-04-30-19-15

 

ČT2

Svět motoru

ME superkart Brno

Mistrovstvi ČR automobilu a Škoda Octavia Cup Brno

2003-04-30-12-10

 

ČT2

TVŠ – Z rodo Přemyslovcu Od dobrodružstvi k rebelii Břetislav I.

2003-05-01-05-10

 

ČT2

Manéž Bolka Polívke

2003-05-01-18-40

 

Prima

OP Prostijov Módni přehlidka kolekce jaro-lito 2003

2003-05-01-07-30

r

ČT1

O pěsničkáx a tancováni z Malé Hané a Záhoři

2003-05-01-15-20

 

ČT1

Brno Open 2003

2003-05-01-16-00

 

ČT1

Pohádka mája Adaptaca románo V. Mrštíka 1940

2003-05-01-20-00

 

ČT1

Četnicky humoreske 18/26 Čest rodo

2003-05-02-09-40

r

ČT1

OP Prostijov – jaro, lito 2003

2003-05-02-06-45

r

ČT2

Brno Open 2003

2003-05-03-02-05

r

ČT1

Pohádka mája Adaptaca románo V. Mrštíka 1940

2003-05-03-03-50

r

ČT1

OP Prostijov – jaro, lito 2003

2003-05-03-22-30

 

ČT2

Ilustrovany fejetone Ludvíka Vaculíka Feuilleton o 1.  Máji 1975

2003-05-03-21-30

 

STV2

Milan Rastislav Štefánik

2003-05-04-17-30

 

STV2

Hotel Devín a jeho hosti

2003-05-04-07-05

r

ČT2

Svátečni slovo Jiřího Plocka

2003-05-04-07-10